fbpx
 

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

18 yıllık tecrübe
%100 GARANTİ
Açık maliyet yapısı
22 ülke, 35 program
1000+ mutlu aile
Hükümet onaylı iş ortakları

GOLDEN VISA SERVICES

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Bizimle paylaşmış olduğunuz bilgiler yalnızca tanıtımı yapılan konuda, iligli bilgilendirmelerin yapılabilmesi ve gerekli hizmetlerin verilebilmesi amacıyla şirketimiz veya konuyla ilgili hizmetlerin gerçekleştirilmesinde işbirliği yaptığımız lokal partnerimiz tarafından sizinle iletişime geçmek için kullanılır.

Web sitemizi kullanmakla ve çeşitli platformlarda yer alan reklamlarımız aracılığıyla doldurarak bize göndermiş olduğunuz formlardaki bilgileriniz, aksine yazılı bildiriminiz olmadığı müddetçe yukarıda belirtilen amaçlarla kullanılır.
Bilgileriniz asla üçüncü kişi ve kurumlara verilmez veya satılmaz.

Web sitemizdeki oturumlarınız boyunca gezdiğiniz sayfalar, tıkladığınız iç bağlantılar, sayfa kullanım süreleriniz gibi ürettiğiniz tüm veriler kurmuş olduğumuz sistemler vasıtasıyla takip edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Üretmiş olduğunuz bu veriler de size ve tüm ziyaretçilerimize daha iyi hizmetler verebilmemiz için analiz edilmektedir. Toplanan veriler, web sitemize vermiş olduğunuz bilgilerinizle ilişkilendirilip kayıt edilmektedir. Bu bilgiler ile genel demografik erişim analizleri yapmakta ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına çalışmalarımızı iyileştirmeyi amaçlamaktayız. Web sitemiz üzerinde verdiğiniz bilgiler veya üretmiş olduğunuz veriler asla üçüncü kişi veya kurumlar ile paylaşılmaz veya satılmaz.

GOLDEN VISA SERVICES d.o.o.
Karadağ Şirket Adresi: Radoja Dakica, Lamela 5-4, Poslovni Prostor Br.1 Podgorica Montenegro
Karadağ Vergi Numarası: 03185672